مجله پمپ

پمپ گلدن : پمپ گلدن کاست چیست؟ {0 تا 100 پمپ گلدن} ویژگی های پمپ گلدن

پمپ آب گلدن Golden برای پمپاژ چاه ، پمپاژ مخزن ، آبیاری مزرعه ، مصارف خانگی و صنعتی مناسب است
انواع پمپ آب گلدن GOLDEN

در این مقاله قصد داریم در مورد مشخصات و ویژگی های پمپ گلدن صحبت کنیم

پمپ گلدن

پمپ گلدن ،مصرف کنندگان امروزی محصولاتی را می طلبند که دارای آخرین فناوری و همراه با بالاترین درجه دوام و قابلیت اطمینان باشد . این همان چیزی است که شما با طراحی پیشرفت GOLDEN بااستفاده از آخرین فناوری ، عملکرد خوب و یک عمر راحتی به دست می آید .

طیف وسیعی از این پمپ ها محصول حدود 60 سال رهبری در بازار پمپ های صنعتی ، کشاورزی و خانگی پاکستان است .از اهمییت و قابلیت اطمینان پمپ در هنگام انتقال آب می داند .

این شرکت قاطعانه به ارج نهادن به مشتریان خود با دادن بیش از ارزش واقعی پول خود اعتقاد دارد و مصمم است که به هیچ وجه در کیفیت سازش نکند .

این شرکت محصولات سطح بالایی از جمله پمپ های سانتریفیوژی ، پمپ هاای تک بلوک ، پمپ های عمودی تورین عمیق ، پمپ های غیر مسدود کننده (افقی و عمودی)، پمپ های چند مرحله ای ، پمپ های جابجایی مثبت رفت و برگشتی ، پمپ های انژکتوری چاه عمیق ،موتورها و موتورهای دیزل برای مصارف کشاورزی ، صنعتی ، تجاری و خانگی می باشند .

انواع پمپ گلدن کاست

 1. پمپ آب گلدن نیم اسب مدل QB60
 2. کلید اتوماتیک پمپ آب گلدن کاست مدل FSG-2
 3. پمپ GSP
 4. پمپ های انژکتور چاه عمیق GOLDAMATIC
 5. موتور الکتریکی GOLDEN (القایی)
 6. پمپ جت GOLDEN
 7. پمپ های تک بلوک GOLDEN
 8. پمپ های GOLDEN Mono-Block S.S
 9. پمپ آب محیطی گلدن
 10. پمپ جابجایی مثبت رفت و برگشت گلدن
 11. پمپ های فاضلاب گلدن

پمپ آب گلدن نیم اسب مدل QB60

 • پروانه : برنجی
 • سیم پیچ : مسی
 • سیستم ضد جام
 • شافت استیل
 • ارتفاع پمپاژ : حداکثر 35 متر
 • توان : 370 متر
 • وزن : 5.3 کیلوگرم
 • شدت جریان : 2.5 آمپر
 • جنس بدنه : چدن
 • جنس پروانه : برنج
پمپ گلدن مدل QB60 توان : 370 متر
وزن : 5.3 کیلوگرم 
شدت جریان : 2.5 آمپر
پمپگلدن مدل QB60
کلید اتوماتیک پمپ آب گلدن کاست مدل FSG-2

کلید اتوماتیک پمپ های آب ساختمانی و صنعتی با فشار کاری PSI40 تا PSI60 مورد استفاده برای پمپ های با توان 2 اسب تویط شرکتی مکزیکی ساخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با نصب و تنظیم آسان محبوبیت بالایی بین مصرف کنندگان دارد .

 • قابلیت غوطه وری شدن ندارد
 • نوع سیال یا مواد : آب تمیز ، آب آلوده ،آب و لجن ، موادشیمایی

پمپ GSP

برای پمپاژ چاه ، پمپاژ مخزن ، آبیاری مزرعه ، مصارف خانگی و صنعتی مناسب است . این پمپ ها برای آب تمیز با مقدار مشخصی از ذرات شن و ماسه نیز طراحی شده است

پمپ های انژکتور چاه عمیق GOLDAMATIC

تامین آب به خانه های دور افتاده یعنس خانه ها مزرعه ای ، تامین آب عمومی ، آب تحن فشار با استفاده ز مخازن تحت فشار ، آبیاری و کاربردهای صنعتی برای انتقال آب وآبیاری باغ .

موتور الکتریکی GOLDEN (القایی)

با استفاده ا قرقره تسمه V یا اتصال مستقیم از این موتورها به عنوان یک عامل اصلی برای کار با ماشین های دیگر مانند پمپ آب ، ماشین آلات پردازش دانه ، ماشین آلات مهندسی ، برش چوب ، برش سنگ مرمر ، میکسر و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود . این موتورها در اتصالات فاز 2 یا 4 قطب و فاز I و یا III استفاده می شود .

پمپ جت GOLDEN

برای چاه ای کم عمق معمولا در مواردی استفاده می شد که دسترسی به منبع آب شهری وجود ندارد . این پمپ ها برای اقامتگاه ها ، کاربردهای صنعتی ، شسنشوی اتومبیل، تخلیه مخزن ، باغبانی ، چشمه ها و آبیاری کوچک و غیره ایده آل هستند .

تنها عیب آن ها این است که نمی توانند از بیش از 25 فوت زیر سطح زمین آب بگیرند .

پمپ های تک بلوک GOLDEN

تامین آب صنعتی ، آب تحت فشار با استفاده از مخازن تحت فشار (خودکار) ، آبیاری باغبانی ،کاربرد انتقال آب مدنی و خانگی .

پمپ های GOLDEN Mono-Block S.S

این پمپ ها برای حمل آب تمیز و مایعات خورنده سبک ، محلول گلیکول ، مایعات دیگر در صنایع غذایی (مانند شیر ، آب میوه هاو نوشیدنی ها )و آب تخلیه متفرقه و غیره مناسب است .

پمپ می تواند در مصارف صنعتی ، خانگی ، شستشو ، استخر استفاده شود و آبیاری و غیره .

پمپ آب محیطی گلدن

تامین آب عمومی ، آب تحت فشار با استفاده از مخازن تحت فشار (اتوکلاو) ، باغداری ، آبیاری ، غبارآلود ، دوش تقویت کننده ، استفاده از لبنیات و مزرعه ، برنامه آبیاری باغچه ، اخلیه و پرکردن مخازن مخلوط فقط برای مایع تمیز .

پمپ جابجایی مثبت رفت و برگشت گلدن

از این پمپ ها می توان در چاه ها ، گمانه ها ، ذخایر آب زیر زمین و منابع آب استفاده کرد .آنها دارای بدنه چدنی ، میله پیستون استیل ضدزنگ ، شافت میل لنگ هستند . سیلندر و ضد سایش دریچه های ساکت کار می کنند که به راحتی قابل دسترسی هستند .

پمپ های فاضلاب گلدن

از این پمپ ها برای گردش آب ، باغبانی ، ساخت خانه هیا سنگین ، استفاده از فاضلاب ، سیل یا باران ، مایع حاوی ذرات کوچک و ریز ،مواد الیافی ، تفاله ، سلولز و پساب های صنعتی استفاده می شود .

سوییچ فشار گلدن

سوئیچ را می توان با پمپ های تک بلوک ، پمپ های خود شوفاژ ، پمپ های انژکتور عمیق و پمپ های جابجایی مثبت و رفت و برگشت و غیره برای توسعه عملکرد خودکار و خاموش پمپ استفاده کرد .

با کمک این کلید پمپ با توجه به تغییر فشار در خطوط تغذیه ، شروع به کار می کند و متوقف می شود .

مخزن آبی گلدن

این مخزن را می توان با پمپ های تک بلوک ، پمپ های خود شوفاژ ، پمپ های انژکتور عمیق و پمپ های جابجایی مثبت و رفت و برگشت و غیره با استفاده از “فشار مکانیکی” برای ایجاد عملکرد خودکار خاموش و روشن برای پمپ استفاده کرد .

حرف آخر

پمپ آب گلدن برای مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی ، آبیاری و غیره بسیار کاربرد دارد این شرکت با تخصصی که در زمینه پمپ آب دارد توانسته خود را به یکی از برندهای معروف پمپ آب تبدیل کند .

ما در این مقاله کاربرد پمپ گلدن کاست و انواع مدل های آن را با ارائه تمام مشخصات هرکدام برای شرح دادیم امیدواریم هنگام انتخاب پمپ برای نیاز خود بتوانید به راحتی یکی از این مدل ها را انتخاب کنید .

ما در مقالات جدا در مورد انواع پمپ خارجی و انواع پمپ ایرانی بسیار صحبت کرده ایم و تمام مدل ها و برندها را برای شما نام برده ایم در صورت تمایل می توانید به این صفحات مراجعه کرده و مطالب آن را مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *